zdroj: motorinfo.cz

V Kraji Vysočina začala probíhat akce „Motorka pro radost, ne pro smrt“, jež je jednou z aktivit BESIP a je určena pro 4. ročníky středních škol v celém Kraji Vysočina - tedy pro mladé a začínající řidiče.

Tuto krajskou aktivitu má na starosti a koordinuje ji Krajský koordinátor BESIP pro Kraj Vysočina pan Milan Stejskal.

Celý projekt by měl navštívit všechny obce s rozšířenou působností, ve kterých je větší počet středních škol. Vše probíhá ve spolupráci s organizací MOTOTREBIC.CZ, MOTO HB, PČR Kraje Vysočina, HZS Kraje Vysočina, ZZS Kraje Vysočina. Akce budou pořádány v kinosálech, tak aby došlo k oslovení co největšího počtu žáků v daném místě konání. Samotný výklad všech zúčastněných je z jejich běžného života a představuje jeho dobré i špatné osudy. Začátek vystoupení je plánován vždy od 10.00 hod a vše trvá zhruba dvě hodiny.

 celý článek

zdroj: motorbike.cz

Internet je zázračné médium. Možná se ptáte, co to má společného se srazem v Třebíči? Odpověď je jednoduchá. Není právě mým hobby objíždět srazy, tím méně srazy, které jsou od mojí garáže přes 200 Km. Jel jsem zkrátka proto, že se semnou právě přes Internet seznámila jedna ze spoluorganizátorek akce a sladkému dívčímu hlásku se těžko odolává. Však to znáte.

 celý článek