5.00 (hodnoceno 1x)

Je 22. dubna, otevření motorkářské sezony pro rok 2017. Dalo by se předpokládat, že v tak pokročilou dobu sedneme na svoje odpočaté stroje oblečeni na lehko se slunečními brýlemi, ale protože tentokrát, pořadatelé,  vzali za patrony Pankráce, Serváce, Bonifáce a pochcanou Žofku vyšlo počasí podle toho.

0.00 (hodnoceno 0x)

Penzion Alberto - Karlov u Josefova Dolu - Jizerské hory, 26. - 28. září 2009

Jelikož se nám první výlet k Hrdličkům velmi zamlouval, začali jsme přemýšlet ještě o dalším, letos už jistě posledním, protože teplota už není moc motorková.

0.00 (hodnoceno 0x)

Jižní Morava - Mutěnice, 1. - 2. května 2009

Po březnovém vinném dýchánku u Stani Mádla ve Velkých Bílovicích se nám na jižní Moravě natolik zalíbilo, že jsme se rozhodli se tam vrátit, jen co dojdou od něj nakoupené zásoby. Ty došly do čtrnácti dnů. Nicméně tak brzy jsme výlet tam neplánovali, neb bysme se všichni nesešli, nakonec padla volba na první prodloužený květnový víkend.

0.00 (hodnoceno 0x)

Sklípek Stani Mádla, Velké Bílovice - 20. března 2009

„Když je dopito, začne se pít další. Nehledejte složitosti, kde je to jednoduché.“ Stanislav Mádl

Po roční známosti s velkobílovickým vinařem Staňou Mádlem vzniknuvší na Hudebním festivalu ve Znojmě jsme se rozhodli k domluvení nějaké akce u něj ve sklípku. Akce, která by měla přiblížit kamarádům studentům kolem Peti (a nakonec nejen jim) výrobu vína, samozřejmě spojenou s ochutnávkou a dalšími věcmi.

0.00 (hodnoceno 0x)

Šumava, 20. - 23. června 2008

Po roční odmlce jsme se rozhodli opět navštívit Šumavu, ale letos poprvé ne v rámci „pánské jízdy“, ale s přítelkyněmi a kamarádkami, takže vyrazila sestava Třebíčáků - David + Petra (GSR600), David + Žaneta (Vmax), Michal + Táňa (BMW K1200R), Iva (Monster S2R) a Brňáci Dalibor + Markéta (Vmax).

0.00 (hodnoceno 0x)

Alpy 2007, 5. - 8. srpna 2007 - Proky, Jack, Marty, Wix

Všechno vlastně začalo už jedno červencové odpoledne,kdy jsme se sešli já, Marty, David a Jack na klasickém siestovém místě většiny okolních motorkářů, a sice na WIMSu. Tam padly první návrhy, nápady a připomínky k plánované dovolené na dvou kolech. Trasa byla předběžně domluvena na Rakousko a Německo, až pak budeme na místě, připadalo by v úvahu třeba i Lichtenštejnsko a Itálie.

0.00 (hodnoceno 0x)

Skotsko 2007 - Zajda, Petr

Zdarec – předminulý týden jsem dostal dobrý nápad, potom co se mě donesla zpráva, že máme 7. května celozávodní dovolenou, spojit tento den s víkendem a vyrazit na mnou, už dlouho opěvovanou Expedici Skotsko. Tři a půl dne nebylo zcela podle mých představ, ale lepší možnost už by asi nebyla.

5.00 (hodnoceno 1x)

Šumava, 4. - 7. červenec 2002

středa 4. července

Odjezd z Třebíče asi v 10 dopoledne ve složení Mišák - Suzuki Burgman 400, Milda - Yamaha Super Ténéré 750, Daf - Yamaha Vmax 1200, a já - Jawa 350/639. Plán cesty - projet si v pohodě krásnou Šumavu a navštívit Soumarský most.

0.00 (hodnoceno 0x)

Česko, Slovensko. Maďarsko, 20. - 21. června 2001

středa 20. června

Sraz u benzínky Paramo v Třebíči byl naplánován na 8 hodinu ranní. Přijíždím o deset minut později, a přesto jsem tu skoro první. Ostatní se postupně objevují. Jako poslední přijíždí Mirek se Šárkou, kteří ještě nakupovali poslední nezbytné věci. Celá výprava je tedy připravena a můžeme vyrazit vstříc dobrodružství.